Aktuální počasí La Coraza
Aktuální počasí přímo pro město La Coraza. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 37 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 30°C |
