- Počasí
- Mexiko
- San Luis Potosí
- La Concepcion
Aktuální počasí La Concepcion
Aktuální počasí přímo pro město La Concepcion. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 32°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 8 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 28°C |
