Aktuální počasí La Comisión
Aktuální počasí přímo pro město La Comisión. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 28°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 17 % |
| oblačnost | 10 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 22°C |
