Aktuální počasí La Comisión
Aktuální počasí přímo pro město La Comisión. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
36°C
pocitově 39°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 15 % |
| oblačnost | 35 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 29°C |
