- Počasí
- Francie
- Bourgogne-Franche-Comté
- La Chapelle-Thècle
Aktuální počasí La Chapelle-Thècle
Aktuální počasí přímo pro město La Chapelle-Thècle. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 15. 5. (00:00)
8°C
pocitově 6°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
