Aktuální počasí La Algaba
Aktuální počasí přímo pro město La Algaba. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 32 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 18°C |
