- Počasí
- Kazachstán
- Karaganda
- Kyzyltau
Aktuální počasí Kyzyltau
Aktuální počasí přímo pro město Kyzyltau. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 12°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 33 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 14°C |
