- Počasí
- Německo
- Braniborsko
- Kyritz
Aktuální počasí Kyritz
Aktuální počasí přímo pro město Kyritz. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 7°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1030 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 24 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 12°C |
