- Počasí
- Řecko
- West Greece
- Kyllíni
Aktuální počasí Kyllíni
Aktuální počasí přímo pro město Kyllíni. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí od 1. 5. (15:00) do 2. 5. (05:00)
Bouřky
Platí od 1. 5. (15:00) do 2. 5. (01:00)
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 74 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 17°C |
