- Počasí
- Jižní Korea
- Chungcheongnam-do
- Kwangjin
Aktuální počasí Kwangjin
Aktuální počasí přímo pro město Kwangjin. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 24°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
