- Počasí
- Rusko
- Kostroma Oblast
- Kuzhbal
Aktuální počasí Kuzhbal
Aktuální počasí přímo pro město Kuzhbal. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově -2°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 997 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 6°C |
