- Počasí
- Rusko
- Bashkortostan Republic
- Kutiyevo
Aktuální počasí Kutiyevo
Aktuální počasí přímo pro město Kutiyevo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 76 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 16°C |
