- Počasí
- Turecko
- Samsunská provincie
- Kurupelit
Aktuální počasí Kurupelit
Aktuální počasí přímo pro město Kurupelit. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 7°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 63 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 11°C |
