- Počasí
- Rusko
- Mordoviya Republic
- Kurilovka
Aktuální počasí Kurilovka
Aktuální počasí přímo pro město Kurilovka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 5°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 992 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 11°C |
