- Počasí
- Severní Korea
- Hwanghae-namdo
- Kuri-dong
Aktuální počasí Kuri-dong
Aktuální počasí přímo pro město Kuri-dong. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 23 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 12°C |
