- Počasí
- Rusko
- Permský kraj
- Kupros-Volok
Aktuální počasí Kupros-Volok
Aktuální počasí přímo pro město Kupros-Volok. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 29 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 11°C |
