- Počasí
- Severní Korea
- Hamgyŏng-namdo
- K’ŭnbaugol
Aktuální počasí K’ŭnbaugol
Aktuální počasí přímo pro město K’ŭnbaugol. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 13°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 4°C |
