- Počasí
- Írán
- Sistan and Baluchestan
- Kūmtīk
Aktuální počasí Kūmtīk
Aktuální počasí přímo pro město Kūmtīk. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
42°C
pocitově 49°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 5 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 45°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 33°C |
