- Počasí
- Kyrgyzstán
- Osh
- Kum-Shoro
Aktuální počasí Kum-Shoro
Aktuální počasí přímo pro město Kum-Shoro. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 46 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 8°C |
