Aktuální počasí Kumosō Yama
Aktuální počasí přímo pro město Kumosō Yama. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 16°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 65 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 12°C |
