- Počasí
- Indie
- Čhattísgarh
- Kumhāri
Aktuální počasí Kumhāri
Aktuální počasí přímo pro město Kumhāri. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
42°C
pocitově 48°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 10 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 46°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 34°C |
