- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Fukuoka
- Kumada
Aktuální počasí Kumada
Aktuální počasí přímo pro město Kumada. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 43 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 21°C |
