- Počasí
- Česko
- Jihomoravský kraj
- Kuliška
Aktuální počasí Kuliška
Aktuální počasí přímo pro město Kuliška. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 2°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 11°C |
