- Počasí
- Kyrgyzstán
- Jalal-Abad
- Kŭhi Piryakht
Aktuální počasí Kŭhi Piryakht
Aktuální počasí přímo pro město Kŭhi Piryakht. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-8°C
pocitově -10°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | -16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 5°C |
| MIN: | -18°C |
| Normál: | -8°C |
