- Počasí
- Írán
- Khorāsān-e Jonūbī
- Kūh-e Sīāhūk
Aktuální počasí Kūh-e Sīāhūk
Aktuální počasí přímo pro město Kūh-e Sīāhūk. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 12°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 14°C |
