Aktuální počasí Kūh-e Sheykh
Aktuální počasí přímo pro město Kūh-e Sheykh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 3°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 8 % |
| rosný bod | -9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -11°C |
| Normál: | 9°C |
