- Počasí
- Írán
- Chaharmahal and Bakhtiari
- Kūh-e Sartāsh
Aktuální počasí Kūh-e Sartāsh
Aktuální počasí přímo pro město Kūh-e Sartāsh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 9°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
