- Počasí
- Írán
- Kohgiluyeh and Boyer-Ahmad
- Kūh-e Qalam
Aktuální počasí Kūh-e Qalam
Aktuální počasí přímo pro město Kūh-e Qalam. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 12°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 12 % |
| oblačnost | 6 % |
| rosný bod | -17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 9°C |
