- Počasí
- Írán
- West Azerbaijan
- Kūh-e Pūrk
Aktuální počasí Kūh-e Pūrk
Aktuální počasí přímo pro město Kūh-e Pūrk. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 5°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
