- Počasí
- Írán
- East Azerbaijan
- Kūh-e Owlīā’
Aktuální počasí Kūh-e Owlīā’
Aktuální počasí přímo pro město Kūh-e Owlīā’. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 3°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 65 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 9°C |
