- Počasí
- Írán
- Kohgiluyeh and Boyer-Ahmad
- Kūh-e Owbāl
Aktuální počasí Kūh-e Owbāl
Aktuální počasí přímo pro město Kūh-e Owbāl. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 17°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 11 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
