- Počasí
- Írán
- Khorāsān-e Jonūbī
- Kūh-e Monavarī
Aktuální počasí Kūh-e Monavarī
Aktuální počasí přímo pro město Kūh-e Monavarī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 9°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 33 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -9°C |
| Normál: | 7°C |
