Aktuální počasí Kūh-e Madkā
Aktuální počasí přímo pro město Kūh-e Madkā. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 37°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 11 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 30°C |
