Aktuální počasí Kūh-e Leyleh
Aktuální počasí přímo pro město Kūh-e Leyleh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
0°C
pocitově 0°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 14°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 3°C |
