Aktuální počasí Kūh-e Langeh
Aktuální počasí přímo pro město Kūh-e Langeh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 14 % |
| oblačnost | 11 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 19°C |
