- Počasí
- Írán
- Sistan and Baluchestan
- Kūh-e Kāshk
Aktuální počasí Kūh-e Kāshk
Aktuální počasí přímo pro město Kūh-e Kāshk. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 31°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 28 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 26°C |
