- Počasí
- Írán
- Razavi Khorasan
- Kūh-e Karbāsī
Aktuální počasí Kūh-e Karbāsī
Aktuální počasí přímo pro město Kūh-e Karbāsī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 14 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 24°C |
