- Počasí
- Írán
- Sistan and Baluchestan
- Kūh-e Kamānj
Aktuální počasí Kūh-e Kamānj
Aktuální počasí přímo pro město Kūh-e Kamānj. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 37°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 8 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 30°C |
