Aktuální počasí Kūh-e Hezār
Aktuální počasí přímo pro město Kūh-e Hezār. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
0°C
pocitově -4°C
| vítr | 47 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 10°C |
| MIN: | -13°C |
| Normál: | -2°C |
