Aktuální počasí Kūh-e Haftū Ārpanā
Aktuální počasí přímo pro město Kūh-e Haftū Ārpanā. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 16°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 39 % |
| oblačnost | 49 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 10°C |
