Aktuální počasí Kūh-e Dah Mardeh
Aktuální počasí přímo pro město Kūh-e Dah Mardeh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 32°C
| vítr | 43 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 11 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 23°C |
