Aktuální počasí Kūh-e Cheshmeh Shūr
Aktuální počasí přímo pro město Kūh-e Cheshmeh Shūr. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 18 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 23°C |
