- Počasí
- Írán
- Kermānshāh
- Kūh-e Balūch
Aktuální počasí Kūh-e Balūch
Aktuální počasí přímo pro město Kūh-e Balūch. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 9°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 36 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 12°C |
