Aktuální počasí Kūh-e Āy Qār Dāgh
Aktuální počasí přímo pro město Kūh-e Āy Qār Dāgh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-1°C
pocitově -3°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 86 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 8°C |
