- Počasí
- Írán
- Khorāsān-e Jonūbī
- Kūh-e ‘Alī Dakī
Aktuální počasí Kūh-e ‘Alī Dakī
Aktuální počasí přímo pro město Kūh-e ‘Alī Dakī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 10 % |
| oblačnost | 74 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 27°C |
