Aktuální počasí Kūh-e ‘Abbāsābād
Aktuální počasí přímo pro město Kūh-e ‘Abbāsābād. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 10 % |
| oblačnost | 75 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 24°C |
