- Počasí
- Severní Korea
- Hamgyŏng-namdo
- Kudŏgi
Aktuální počasí Kudŏgi
Aktuální počasí přímo pro město Kudŏgi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 39 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 7°C |
