- Počasí
- Polsko
- Lublinské vojvodství
- Kryłów
Aktuální počasí Kryłów
Aktuální počasí přímo pro město Kryłów. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 16. 5. (21:00)
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 56 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 14°C |
