- Počasí
- Rusko
- Pskov Oblast
- Krutiki
Aktuální počasí Krutiki
Aktuální počasí přímo pro město Krutiki. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 5°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 15°C |
