- Počasí
- Rusko
- Novgorod Oblast
- Krutik
Aktuální počasí Krutik
Aktuální počasí přímo pro město Krutik. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 73 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 11°C |
